Всичко идва в една кутия пълна с керамични тухлички, керемиди и пликчета с вар (почти истинска). Подложка с очертания върху коиято да строите и съдче за разбъркване на варта.В началото беше малко трудно докато разбера колко вар се слага, но след това потръгна почти нормално.

Тухлените редове бяха леко неравни. И аз като истинските строители се надявах покрива и боята да прикрият всичко неравно и напукано :-)
Билото е готово. оставаше покрива.
Готова работата. За съжаление къщата е мъничка и удоволствието продължи не повече от 3 часа .
Готова е и оградата на имението. Чакаме само собственика.

Няма коментари:
Публикуване на коментар